OXHAKU I MBYLLUR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OXHAKU 06 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   0,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
PASTROJM
- OXHAQET
-KALLDAJAT
-KAMINAT

TEL 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim