PASTRIM DHE MIREMBAJTJE - CLEANING AND MAINTENANCE

Shitet nga: PASTRIM DHE MIREMBAJTJE 16 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
1.PASTRIMIN E SHTEPISE APO BANESES ME DHE PA MOBILJE
2.PASTRIMIN E KAUQAVE – TEPIHVE DHE ULSEVE TE SHTEPIVE DHE RESTAURANTVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
5.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJEN E HYRJEVE TE NDERTESAVE
6.PASTRIMIN E XHAMAVE DHE FASADAVE TE OBJEKTEVE TE LARTA
7.PASTRIMIN JAVOR TE ZYREVE DHE SIPAS KERKESES
8.PASTRIMIN JAVOR TE SHTEPIS DHE SIPAS KERKESE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim