PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE OBJEKTEVE 0.50cent m

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perfect Clean 24 Dhj 04:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE DHE OBJEKETEVE AFARISTE ME 0.50cent m2

ME STAF PROFESIONAL DHE KORREKT KEMI ARRITUR TE KEMI BESIMIN NE TREGUN TON

poashtu bejm edhe dizefektimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim