Pastim gjeneral i baneses tuaj me sistemin Rainbow

Shitet nga: riki 16 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bej pastrimin gjenerl te banesen tuaj me sistemin rainbow qe perfshine pastrimin e thelle te tepiheve, dyshekeve shtreterve, dyshemes, laminat parket, eleminin e njollave dhe dezinfektimin dhe pastrimin e ajrit.

Qmimi 30 euro per banes deri 70 m2.
Puna mund te kryhet vikend ose pas orarit te rregullt te punes pas 16 h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim