Pastrim & mirembajtje

Shitet nga: H2oprishtina 02 Sht 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
H2OPRISHTINA ESHTE NJE NDERMARJE E CILA OFRON KETO SHERBIME PER KLIENETE
1.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
2.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJE E HYRJEVE TE NDERTESAVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN GJENERAL TE SHTEPIVE - BANESAVE ME DHE PA MOBILJE
5.PASTRIMIN KAUQAVE ULSEVE DHE TEPIHVE NE SHTËPI DHE LOKALE
6.PASTRIMIN GJENERAL TE MBRENDSHEM TE VETRURAVE
KONTAKTI 045530635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim