Pastrim&MIrmbajtje

Shitet nga: h2oprishtina 18 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrim Dhe Mirembajtje
·
1.PASTRIMIN E SHTEPISE APO BANESES ME DHE PA MOBILJE
2.PASTRIMIN E KAUQAVE – TEPIHVE DHE ULSEVE TE SHTEPIVE DHE RESTAURANTVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
5.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJEN E HYRJEVE TE NDERTESAVE
6.PASTRIMIN E XHAMAVE DHE FASADAVE TE OBJEKTEVE TE LARTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim