Pastrim dhe mirembajtje

Shitet nga: H2oprishtina 13 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
H2optishtina ofron keto sherbime per klientet e Saj
1.PASTRIMIN E SHTEPISE APO BANESES ME DHE PA MOBILJE
2.PASTRIMIN E KAUQAVE – TEPIHVE DHE ULSEVE TE SHTEPIVE DHE RESTAURANTVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
5.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJEN E HYRJEVE TE NDERTESAVE
6.PASTRIMIN E XHAMAVE DHE FASADAVE TE OBJEKTEVE TE LARTA
7.PASTRIMIN JAVOR TE ZYREVE DHE SIPAS KERKESES
8.PASTRIMIN JAVOR TE SHTEPIS DHE SIPAS KERKESE
Kontaktu tel :+37745530635
E-mail:h2oprishtina@hotmail.com
Facebook:h2oprishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim