Pastrim gjeneral i xhamave dhe banesave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kompania Gashi 18 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrim gjeneral i xhamave dhe banesave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim