Pastrim gjeneral shtepin tuaj vetem 0.50 cent m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PERFECT CLEAN 21 Sht 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
pastrim gjeneral per shtepit banesat dhe lokalet tuaja me 0.50m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim