Pastrimi i bunareve (puseve)

Shitet nga: Pastrimi 11 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e bunareve , derdhjen e ujit heqjen e gjesendeve te ndryshme heqjen e baltes si dhe shtrimin e nje shtrese me rere (zall ) special poashtu behet dizenfektimi dhe klorizimi . Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim