Pastrimi i kolltuqeve, tepihave dhe orendive shte

Shitet nga: kirby 14 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm larjen e kauqave, tepihave dhe dezinfektimin e tyre dhe orendive tjera shtepijake , zyra , objekte afariste etj.
Bej larjen e veturave mrenda me çmim te volitshem.
Me aparaturen me te persosur ne bote KIRBY
Ju mirpresim ne numrin konaktues: 044162247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim