Pastrues me qmim shume te volitshem 5 ero

Shitet nga: Armend Shabanaj 05 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kryej sherbime si pastrimin e Oxhaqeve, pastrim oborresh tavanesh,bartje te berllogut si dhe largimin nga vendi ,drupalues me pervoj ,me qmim shume te volits,em
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim