Punojm me: Knauf,Fasada,Ngjyra,Renovime te ndrys..

Shitet nga: Bimi-Com 14 Krr 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bimi-Com - MOLER profesionalist ,bëjm ngjyrosje te banesave , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe renovime , dekorime ,dhe pune me dizajne , sipas porosise,
Punojm te gjitha punet e moleraj punojm knauf tapeta punojm edhe dekorime me storepor dhe fasada, puna behet me perkushtim te madh, bejm izolime me foli dhe nuk keni nevoj te largoni gjesendet nga dhoma pasi kryhet puna j te gjitha kthehen si me parë dhe bejm pastrimin gjeneral pas perfundimit te punes ,
Kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma , ofrojm kataloge ngjyrash,
te gjitha ngjyrat punohen ne menyr kompjuterike.

+38649851946 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim