REZERVARI per uj

Shitet nga: Basri 11 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Shitet rezervari per uj 1000 litra komplet me te gjitha paisjet:rezervari,motori,kabllat tjera
Cmimi: Sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim