Renovime Moler Gled Knauf si dhe Dekorime Tapeta..

Shitet nga: Mili 01 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm renovime te Banesave Shtepive Lokalev
Ne jemi stafe profesional dhe te kujdeshem ne pun.
Stafi jon esht i perkuahtuar që tua rregulloj dhe ndryshoj pamjen e shtepis baneses suaj me qmime te Volitshme .
Bejm lyerjen me policilor bejm permirsime me gled knauf stiropor dhe bejm dekorime te brendhme.
Ne jemi te Kujdeshem dhe te pastert qe gjat punes son mos te demtojm inventarin apo dyshemen
Rexha-N Kryen keto sherbime si
Moler 0.50 m2
Glet
Knauf
Tapeta
Suvatime
Fasad
Prerje te Betonit me marrveshje
Laminat
Parket
Pllaka
Gur dekorativ
Grryerje +lyerje te Parketi
Epoks
Instalime ujit Kanalizimit
Instalime te Nxemjes


Jemi te kujdeshem dhe te perpiket ne punen që i punojm Bejm Izolimin e inventarit dhe nuk bejm pikjen e dyshemes Gjat lyerjes apo renovimin e baneses apo lokalit tuaj. Po ashtu kemi staf profesional dhe paisje adekuate per sherbimet që ne i kryejm Bejm pun Kualitet Qellimet tona jan qe ti plotsojm Kerkesat tuaja Me pun Kualitative dhe me qmime te Volitshme

Info 045321805 -Viber
049321805 -Viber

www.facebook.com/Rexha-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim