Renovime glet fasada moler pun te ndershme

Shitet nga: Mentor 27 Nën 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Ofrojm keto sherbime glet fasada mrezh-lepak renovime te shtepive lokalev banesav moler qeramik laminat me qmime me te ulta ne treg pun te ndershme te pasterta dhe korekt per kontakt tel 045-551-421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim