Renovime te shtepis dhe banesave. Gled prefesional

Shitet nga: Labi 24 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme te gjitha Renovimet te shtepive dhe banesave tuaja. Ndryshim Prej Fasades ne Gled, Prej Gledit ne Fasad. Dekorime,etj.
Gjdo ndryshim apo renovim qe keni deshir te beni ne shtepin apo banesen tuaj mund te lajmroheni ne ket numer 045 651 855. Pune me kualitet te lart me, rrespekt ne pune, dhe sidomos ndihm ne iden e ndryshimit te planit sa me te buker e moderrne. Dhe shum Ekonomike.
Ju mirpresim per nje ndryshim te mir dhe sa me te lirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim