Riparim te dyerve dhe dritareve

Shitet nga: Riparim 25 Jan 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme riparim dhe rregullim të dyerve dhe dritareve te PVC, Alumin dhe Dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim