Servis makina qepese

Shitet nga: Beni 05 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Servis makina qepese te thjeshte dhe elektronike
Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim