Sevis dhe riparim per dyr dritare roleta +pjest

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Windor Service Sot 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejne servisimin dhe riparimin e dyrve dhe dritareve,roletave etj nga plastika dhe alumini.
Qmimet jane te volitshme .
Efektet dhe sukseset jane te medha etj.
Kemi pervoj dhe ambicje.
Per me shum kontaktoni ne tel ose permes viberit ne: 044 374 664..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim