pastrim B.E.N.I

Shitet nga: ibrahim-nishori@hotmail.com 06 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
pastrim B.E.N.I kryen keto sherbime pastrim gjamash tepi kiramika kauqa veturat per mbrenda pastrim gjeneral te shtepive banesav si dhe objekte te mdha mirmbajm shkall te ndertesav eshum te tjera ju mirpresim ne nr 045 443 171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim