pastrim,mirmbajtje

Shitet nga: lulja 18 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
jemi firm familjare kryejm pun te shkelqyer me qmim te arsyeshem sipas marrveshjes.pastrojm shtepi,banesa,e gjithqka qe ka nevoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim