''INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KAN..

Shitet nga: instalimin e ujit 18 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm Instalimin e Ujit , Qeramikes ,Hidroizolimit , Kanalizim ne menyr profesionale me nje pervoj te gjatë pune
Faliminderit per Telefonat.
Numri 049 455 713 dhe 044 962 603 si dhe numri Viber +38344962603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim