BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA

Shitet nga: eCligner 19 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme drejtimin e dhembeve ,pa tela.
Nuk ka me nevoje te duket se keni tela ne dhembe,te shemtojne dukjen tuaj .
Tash ka filluar ne Prishtine sherbimi per aplikimin e "protezave" te tejdukshme .
Pas planit te trajtimit mundeni saktesisht ta dini se per sa dite do te ju drejtohen dhembet,sa proteza do ti merrni,sa do te paguani per ato dhe si do te ju duken dhembet ne fund te trajtimit.E gjithe kjo vjen ne forme VIDEO-s.
E gjithe kjo mundesohet duke aplikuar teknologjine 3D.
Nuk ka kufizim te moshes per aplikimin e ketyre protezave.
Te interesuarit per kete metode bashkekohore mund te lajmerohen ne
tel.044/168-074 dhe 049/168-074
Jemi nder te paret qe bejme aplikimin e kesaj metode tek pacientet ne Kosove.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim