MOLER PROFESIONAL D COMPANY SH P K

Shitet nga: dati 25 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

moler professional kryejm keto sherbime


moleri

fasada


glet

ngjyra

suvatime

tapeta etc


me makineri te prsosur dhe ju garantojm ne kvalitet
me respect dati company sh,p,k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim