PROTEZA TRANSPARENTE PER DREJTIMIN E DHEMBEVE

Shitet nga: Pronari 02 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme drejtimin e dhembeve pa perdorimin e telave me sistemin transparent.
Eshte sistem me i ri qe jemi duke aplikuar ne Kosove.
Jemi te nder te paret per kete menyre te drejtimit te dhembeve.
Punohen me teknologjine 3D .
Poashtu bejme proteza transparente vendore -Kosovare,me kualitet dhe efikasitet te larte ne drejtimin e dhembeve te cilat kan edhe çmim me te lire .

Te interesuarit mund te paraqiten per informata ne

tel.044/168-074 dhe
049/168-074, ose ordinanca stomatologjike agident

Tani me kete sistem,aparatet ortodontike me tela jane histori e kaluar.
Me kete sistem nuk ka demtim te dhembeve dhe lehte mbahen.
Planifikimi behet me kompjuter dhe ne plan te trajtimit caktohet numri i p[rotezave,koha e mbajtjes,çmimi dhe si do te duken dhembet ne fund te trajtimit.
Caktojeni terminin sa me pare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim