RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE....... BEJM RENOVIMINE BANESA VE MBRENDA DHE JASHTE SHTEPIJAVE IZOLIMINE TYRE ME STIROPOR TERMO IZOLIM SI DH ETE GJITHA DEKORIMET NGA

GIPSI
KNAUFI
STIROPORI
AMSTRONGU
SUVATIM
GLET LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PE RMIR KUPTIM KLM
NGJYRA
RRYME
KERAMIK
LAMINAT ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim