RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 18 Sht 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE `
BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO A SHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMINE NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JAN ATO HAPSIRA QE JANNE SHUME TE PERSHTASHME PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARTITEKET TANE LAJM N E NR 044-854-578 DH E044-257-561 FLM PE RMIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim