SERVISER SHTEPIAK

Shitet nga: SERVIS 14 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
SERVIS
Serviseri ne shtepine tuaj.

Bejme servisimin e pajisjeve elektroshteipake, hidrauliken, etj.

Cmime te volitshme dhe sinqeritet i garantuar.

Instalime elektrike te reja dhe riparimin apo zgjerimin e tyre.

Servisimi i paisjeve automatike.

Montimi dhe servisimi i pompave te ujit *|Hidrofor(.

Dhe shume gjera tjera. Thirrni dhe binduni edhe vet ne punen dhe sinqeritetin tone.

Per cmime dhe kualitet po thirrni do te bindeni se ja vlene.

FALEMINDERIT VETEM QE E LEXUAT KETE OFERTE. 044180085.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim