3G Roaming ne mbare boten

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: pikoMobile 04 Gsh 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ne linkun me poshte mund ti shikoni pakot e internetit per mbare Unionin Europian, Zvicer si dhe USA dhe Kanada. Merrni internetin me veti kudo qe te udhetoni.

p.sh: Pako 150 MB kushton 12.50 EUR
Pako 250 MB kushton 19.00 EUR

Per me shume klikoni ne kete link:
http://www.pikomobile.com/files/new-data-package-piko.pdf

Me te njejten SIM kartele edhe mund te pranoni thirrje falas ne 160 shtete te botes gjate qendrimit tuaj ne roaming.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim