AQUAMONT. SHERBIME HIDRAULIKE UJSJELLES,DHE KANA..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AQUAMONT 06 Gsh 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kryejmë të gjitha sherbimet e ujësjellsit, si dhe kanalizimit:

INSTALIM
RREGULLIMIN E PRISHJEVE
HAPJEN E GYPAVE TË KANALIZIMIT,
MONTIMIN E SANITARISË NË MËNYRË PROFESIONALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim