AQUAMONT

Shitet nga: xxxx 22 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
KRYEJME TE GJITHA SHERBIMET HIDRAULIKE,UJESJELLES DHE KANALIZIM.
SANIMIN E TE GJITHA DEFEKTEVE, SI DHE HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT. 24 ORE NE SHERBIMIN TUAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim