Agjencion turistik Rilindja-Turist ne Tetove

Shitet nga: Agjencion turistik Rilindja-Turist 14 Pri 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shetiteni boten me agjencionin turistik Rilindja
Qe ndodhet ne rugen e ilindenit nr.81 afer gjygjit ne Tetove
Agjencionin turistik Rilindja per ju familjen dhe shoqrin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim