Amo Design - Profesional (Web,Grafik,Video) Design

Shitet nga: Flamur 08 Krr 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Pershendetje .Firma Amo Design mirret me : Web Design,Mirmbajtje te webfaqeve ,perpunimin,dizajnimin dhe projektimin grafik dhe fotografik ne menyr profesionale .Me gjersisht ne www.amodesign.eu.pn
Si shembull : Webfaqe te ndryshe .Postera te ndryshem , Vizit karta , Spote Publicitare Profesionale , Logo te kompanive , Dizajn per produkte te ndryshme ushqimor apo jo jo ushqimor , rregullimi i fotografive te vjetra montazhimi dhe sjellja ne dimensione te reja , dizajn broshurash , librash,Printim per cerada dhe siperfaqe te medha etj, E gjitha kjo behet ne menyr shum profesionale.Thjesht te gjitha ne nje vend. Mbetet qe ju te vertetoheni me punen ton . per me shum kontaktoni ne : amodesing@msn.com
shembull per spot publiciatar : http://www.youtube.com/watch?v=d2U2Rapj2ks

Qmimet per web faqe vijojn nvarsisht prej kerkeses nga konsumatori , por behet fjale per Web Faqe professionale
te koduara ne html5 , css , php etj . te optimizuara per seo etjSi shembull ifundit per web faqe qe eshte programuar dhe te gjitha dizajnet mbrenda jane bere nga ne. www.newlogo.biz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim