Astro plus - Kepuce&Jakne Dimrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Astro plus - Nerkurriz Prishtine 19 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shesim Kpuce dhe Jakne Dimrore
Lokali gjindet nerkurriz ne Prishtine

Facebook : https://www.facebook.com/Astro-Plus-920321114726408/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim