Auto Taxi

Shitet nga: Taxi 23 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Mercedes banz -5 pasagjer
Dodge caravan -7 pasagjer
bëj transportin e udhtarve ne te gjith Kosoven Dhe jash Kosoves si p.sh
Sarajev
Maqedoni
Mal te zi
Serrbi etj

Nuk do te zhgenjehni
Per ma shum na kontaktoni
Ju lumtem mos kontakoni ne email
044162357 dhe 049325703
+ viber +38649325703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim