Bëjmë Projektimin e Objekteve dhe mbikqyrjen

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 07 Krr 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme projektimin e objekteve finale per leje ndertimi me cmim shume te favorshem.
Për këtë posedojmë stafin profesional te inxhinierve te te gjitha profileve.
Ne projektet i bëjm finale të kompletuara për leje ndertimi.
Jo vetem kaq, ne edhe i bejme edhe mbikqyrjen gjate ndërtimit si dhe ofrojme verzione te ndryshme te objekteve dhe shtepive te stileve t'ndryshme si dhe rregullimin e oborreve pas ndertimit.

Cmimi i projektimit dhe mbikeqyrjes eshte shume i favorshem.

Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr tel. 045 903 902 ose 044 361 089
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim