Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja Dje 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme eliminimin e bubashvabave me preparate ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk permban erë dhe mund te kryhet ne te gjitha stinet e vitit pa pasur nevoje ta leshoni banesen, shtepin, lokalin etj. Eliminimi fillon menjeher gjat aplikimit te preparatit.
Garantojme eliminimin.
Qmime te volitshme. Shërbimet i kryejm në tër teritorin e Kosoves.
Ju mirepresim.

Tel: 044 / 220 - 260 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim