Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 20 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin ku jetoni, punoni pra: banesën, shtëpinë, lokalin etj. Eliminimi fillon menjëher gjatë aplikimit të preparatit. Garantojmë eliminimin e plotë.
Shërbimet i kryejm në tere teritorin e Kosoves.
Ju mirëpresim.

Tel: 044 / 220 - 260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim