Bëjm: prerjen, shpuarjen dhe thyerjen e Betonit.

Shitet nga: sejdiu diamant 02 Krr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjm: Prerjen, shpuarjen dhe thyerjen e Betonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim