Bëjm dizajnim të web faqeve me domain dhe hostin..

Shitet nga: Web Faqe 22 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofert e pa krahasushme pë ato firma biznese apo portale që deshirojn të ken nje web faqe tani kanë mundesin te dizajnojn web faqen tek ne me domain dhe hosting falas për tër jeten.

Web faqja dizajnohet shumë shpejt me softwerim e njohir botror word press, ku mumd të keni qasje për ndryshime pë qfar do që deshironi.

< Qmimoret >
Fillestare - 199 Euro
Biznesi - 299 Euro
Profesionale - 399 Euro

Detajet e kontaktit :

Tel : +386 49 643 447
E-Mail : mediaonline-ks@hotmail.com
Web: mediaonline-ks.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim