Bëjme Instalime Elektrike

Shitet nga: Ard 15 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë Instalime Elektrike neper : Shtepia , Banesa , Lokale , etj . Kemi provoj 40 vjeqare ku i kryejm punet me cilsi dhe garancion te perjetshem te interesuarit per sherbimet tona mund te na kontaktojn Ne telefon ose Viber : +38649554567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim