Bëjme instalimin e ujësjellsit dhe kanalizimit .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M.A 25 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjme instalimin dhe servisimin :

● Ujësjellësit dhe kanalizimit per shtepi , banesa dhe lokale te reja dhe te vjetra me te gjitha sistemet.
● Montimin e saniterise.
● Montimin dhe servisimin e rezervuarve.
● Montimin dhe servisimin e pompave te ujit.
● Montimin e hidrantave te ujit.
● Montimin dhe servisimin e oreve kryesore te ujit.

Për informata me të hollsishme telefononi ne :

044 159 676
049 159 676

Ju mirepresim , M.A
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim