BG-TERM Bejme Instalimin dhe Riparimin e ngrohj..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BG-Term 14 Jan 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore
( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë, Rrymë, Briket etj... )

Punen e bejm me garancion 3 vjet

Punen e bejm me provoj te gjat (qe nga 1980)

Punen e bejm gjith Teritorin e Kosoves.

Kontakti:
044-239-507 / 044-306-300
Bajramgashi.term@gmail.com
FaceBook: BG-Term
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim