Bejm Montimin e Rezervareve , rezervara montus ,..

Shitet nga: House Service 11 Maj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
House service ben instalimin dhe montimin e rezervarave te ujit , me qmime te volitshme ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim