Bejm hapjen e kanalizimeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tornado 04 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm hapjen e kanalizimeve dhe video inspektimin e gypave te kanalizimeve dhe ventillimeve posedoj aparatur moderne Jemi ne sherbimin tuaj

Gjithe ashtu keni mundsi ta bleni komplat aparaturen :disa makina te ndryshma per hapjen e kanalizimeve ,video inspektimin kamera se bashku me pjeset percjellse,sajlla madhsi te ndryshme gjithashtu edhe veturen e modifikuar per paisje Pikup.Kontaktoni permes postes elektronike ne v_grajqevci@hotmail.com

tel 045-309-000 045-229-225
049-309-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim