Bejm instalimin e windows7

Shitet nga: muhamed 09 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm instalimin e windows7me cd dhe usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim