Bejm lyerjen e banesave dhe shtepive

Shitet nga: Moler 14 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm lyerjen brenda te banesave dhe shtepive qmimi me marreveshje per me shum kontaktoni edhe ne viber por ju lutem pas ores 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim