Bejm pastrimet e bunarv e te gjitha instalimet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fadil 17 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm pastrimin e bunarv e deri 20 metrra si dhe punojm te gjitha insatlimet e ujit montimin e rezervarve sidhe montimin e te gjitha llojet e kanalizimev ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim