Bejm pastrimin e bunareve

Shitet nga: adil 12 Gsh 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme pastrimin e bunareve me pompa speciale deri ne 20 M.Kete pune ebejme tri here dhe do te bindeni edhe ju vete se ja vlen me shterr bunarin ose me pastrue.Oferta vlen ne tere Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim